Kazancınız 6%
Küllü Koyu Kahverengi Misinalı Yarım Ay Çıt Çıt Saç

Küllü Koyu Kahverengi Misinalı Yarım Ay Çıt Çıt Saç

Liste fiyatı: 425,00 TL  
398,00 TL
Kazancınız: 27,00 TL (6%)
Puan değeri: 19900 puanlar
1000 adet
+

Sach ® Saç Kaynak & Peruk ve Saç Uzatma Sistemleri olarak %100 doğal ham saç ile imal ettiğimiz çıt çıt ve misinalı saçlar %100 Garantili olarak profesyonel tasarım ekibimiz ve saç dikim ustalarımız tarafından tamamen titizlik ile hazırlanmaktadır.

Misinalı Saç Seti her ihtiyaca yönelik farklı seçenekler ölçü ve uzunluklarda hazırlanabilmektedir. Online çıt çıt saç sitemizde en çok tercih edilen başlıca sistemler bulunmaktadır; Burada bulamadığınız özel ihtiyacınıza göre ürünler için 444 3 671 numaralı hattımızı arayarak özel sipariş verebilirsiniz. Hazırlanacak olan çıt çıt saç veya postiş ürünleri tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda hazırlanıp oryal ile açma, boyama, maşa, fön garantilidir. İstediğiniz saç uzunluğunda, istediğiniz yoğunluk gramajda ve istenilen her renkte misinalı saç temin edebilmeniz mümkündür.

SAÇIMA GÖRE NE KADAR UZUNLUKTA VE MİKTARDA TERCİH ETMELİYİM?

Burada size genelde tercih edilen 55cm uzunluğunda saçları tavsiye ederiz.

Normal yoğunlukta bir saç için 55cm uzunluk ve 110 gram normal bir saç setidir. Daha dolgun istiyorsanız 55cm için 150 gram saç 55cm uzunluk için dolgun olacaktır.

NE İÇİN MİSİNALI SAÇ TERCİH ETMELİYİZ?

• Pratik bir şekilde takılıp çıkarılabilir.

• Ekonomik fiyat aralığı kolaylıkla temin edilebilir.

• Misinalı Saçları kullanım şartlarına uyduğunuz sürece uzun süre kullanabilirsiniz.

• Saçlarınıza zarar vereceği endişesi olmaz.

• Kolay takılabilir ve şekil verilebilir.

• Doğru bakım yapılır ise en az 2 yıl gibi uzun süre kullanılabilir olmasından.

MİSİNALI SAÇIN BAKIMI VE YIKAMASI NASIL OLMALI?  

1.      Sach ® Çıt Çıt Saçlarınızı kullanmadığınız zamanlar özel saklama kılıfında muhafaza ediniz.

2.      Çıt Çıt saçları kalın dişli bir tarak ile tarayıp, fırçalayarak dolaşmasını önlemeli ve nu şekilde yıkamaya başlayınız. Bütün çıt çıt saç parçaları için ayrı ayrı yapınız.

3.    Saçları lavabo içerisinde tamamı ile ıslatın. Kuru kısım kalmadığından emin olduktan sonra yumuşak bebe şampuanı ile saçları okşayarak yıkayın ve asla çitilemeyin.

4.      Saçları yeterince yıkadıktan sonra duş altında tutarak durulayın.

5.      Havlu ile suyunu alıp saçları düz bir yüzey üzerinde yatay bir şekilde kurutun asla santrifüj etkisi yaratacak bir şekilde fön makinesi ile dağıtarak kurulayın.

6.      Saçlara maşa ya da fön ile istediğiniz şekli verin

Türkiye’nin neresinde olursanız ister kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeyin ürün tesliminde kapıda ödeme alışveriş yapabilirsiniz.

Çıt Çıt Saç Uzunluk Rehberi