18 613 Küllü Sarı Röflelil Düz Çıt Çıt Saç Seti

18 613 Küllü Sarı Röflelil Düz Çıt Çıt Saç Seti

 
420,00 TL
Puan değeri: 21000 puanlar
1000 adet
+

Sach ® Saç Kaynak & Peruk ve Saç Uzatma Sistemleri olarak %100 doğal ham saç ile imal ettiğimiz çıt çıt saçlar %100 Garantili olarak profesyonel tasarım ekibimiz ve saç dikim ustalarımız tarafından tamamen titizlik ile hazırlanmaktadır. Çıt Çıt Saç setleri her ihtiyaca yönelik farklı seçenekler ölçü ve uzunluklarda hazırlanabilmektedir.

Online çıt çıt saç sitemizde en çok tercih edilen başlıca sistemler bulunmaktadır; Burada bulamadığınız özel ihtiyacınıza göre ürünler için 444 3 671 numaralı hattımızı arayarak özel sipariş verebilirsiniz. Hazırlanacak olan çıt çıt saç ve ya postiş ürünleri tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda hazırlanıp oryal ile açma, boyama, maşa, fön garantilidir.

İstediğiniz saç uzunluğunda, istediğiniz yoğunluk gramajda ve istenilen her renkte çıt çıt saç temin edebilmeniz mümkündür. Genel olarak Türkiye’de tercih edilen çıt çıt saç setleri 8 parçadan oluşan standart olarak içeriği 3 Tokalı Büyük 2 adet;  2 Tokalı 6 adet orta boy ve küçük,  toplamda 8 parça olarak satış yapılmaktadır.

SAÇIMA GÖRE NE KADAR UZUNLUKTA VE MİKTARDA TERCİH ETMELİYİM?

Burada size genelde tercih edilen 55cm uzunluğunda saçları tavsiye ederiz.

Piyasada genelde birçok firma 8 parça çıt çıt saç satışı yapmaktadır fakat ne yazık ki ilk kez çıt çıt saç kullanacak olan kişilerin konu hakkında bilgisinin olmamasından dolayı gramaj konusunda bilgi vermekten kaçınıyorlar. Çok ince saç tutamlarından oluşan çıt çıt saçları 8 parça gibi aldatıcı bilgiler ile pazarlamaktadırlar. Normal yoğunlukta bir saç için 55cm uzunluk ve 150 gram normal bir settir. Daha dolgun istiyorsanız 55cm için 180 gram saç 55cm uzunluk için dolgun olacaktır.

NE İÇİN ÇIT ÇIT SAÇ TERCİH ETMELİYİZ?

·        Pratik bir şekilde takılıp çıkarılabilir.

·        Ekonomik fiyat aralığı kolaylıkla temin edilebilir.

·        Çıt Çıt Saçları kullanım şartlarına uyduğunuz sürece uzun süre kullanabilirsiniz.

·        Saçlarınıza zarar vereceği endişesi olmaz

·        Kolay takılabilir ve şekil verilebilir.
Doğru bakım yapılır ise en az 2 yıl gibi uzun süre kullanılabilir olmasından
 

Çıtçıt saç nasıl takılır? Kendi başınıza yapabileceğiniz video anlatımlı çıt çıt saç uygulaması :
 

ÇIT ÇIT SAÇLARIN BAKIMI VE YIKAMASI NASIL OLMALI?  

1.      Sach ® Çıt Çıt Saçlarınızı kullanmadığınız zamanlar özel saklama kılıfında muhafaza ediniz.

2.      Çıt Çıt saçları kalın dişli bir tarak ile tarayıp, fırçalayarak dolaşmasını önlemeli ve nu şekilde yıkamaya başlayınız. Bütün çıt çıt saç parçaları için ayrı ayrı yapınız.
3.    Saçları lavabo içerisinde tamamı ile ıslatın. Kuru kısım kalmadığından emin olduktan sonra yumuşak bebe şampuanı ile saçları okşayarak yıkayın ve asla çitilemeyin.

4.      Saçları yeterince yıkadıktan sonra duş altında tutarak durulayın.

5.      Havlu ile suyunu alıp saçları düz bir yüzey üzerinde yatay bir şekilde kurutun asla santrifüj etkisi yaratacak bir şekilde fön makinesi ile dağıtarak kurulayın.

6.      Saçlara maşa ya da fön ile istediğiniz şekli verin

Türkiye’nin neresinde olursanız ister kapıda nakit ya da kredi kartı ile ödeyin ürün tesliminde kapıda ödeme alışveriş yapabilirsiniz.

Çıt Çıt Saç Uzunluk Rehberi